Moschino iPhone 5-5S Kılıfı 2015 Yeni Sezon'da Karşınızda

Moda Hakkında Herşey | Moda Blogu | Modarator.com

Moda, Moda Trendleri, Ünlü Stilleri, Güzellik, Sağlık, Kombinler, Stil Önerileri konularıyla ilgili Yazılar, Fotoğraflar, Galeriler

Moschino iPhone 5-5S Kılıfı

Moschino Yine Yaptı Yapacağını!

2014 yılında Jeremy Scott ile telefonlara yepyeni stiller yansıtan Moschino, 2015 yılı için de yeni tasarımları ile göz dolduruyor. Özellikle geçtiğimiz yıl içerisinde Mc Donald’s tasarımlarıyla beraber oluşturduğu patates kızartması şeklinde Moschino iPhone 5 Kılıfı ile büyük satış başarısına imza atan firma, aynı başarıyı tekrarlamak istiyor.

Moschino iPhone 5 Kılıfı Özellikleri

Bütün iPhone 5 kılıfları iPhone 5S modelleri ile de tam uyumludur, bunun sebebi her ne kadar iç donanım değişse de Apple her zaman yaptığı gibi çıkarttığı “S” modellerinde boyutlarda herhangi bir değişiklik yapmamaktadır. Kılıf özelliği olarak Moschino yumuşak silikon malzemeden kılıf üretmeyi tercih ediyor, bunun sebebi telefonlara kolay takılıp çıkartılması ve kullanıcıların ellerinden kolayca kaymaması olabilir.

Fiyatlara gelecek olursak, Moschino galerimizdeki kılıflar için 44€ ile 55€ arasında fiyat biçmiş. Türkiye’ye gönderim yapan firmadan alışveriş yaptığınızda da 30€’luk kargo ücretini de gözden çıkartmanız gerekiyor.

Bütün Moschino Kılıfları incelemek için kendi websitesini de ziyaret edebilirsiniz ; http://www.moschino.com/tr/women/technology

Yorumlar

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır