Jartiyer Nasıl Giyilir? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Moda Hakkında Herşey | Moda Blogu | Modarator.com

Moda, Moda Trendleri, Ünlü Stilleri, Güzellik, Sağlık, Kombinler, Stil Önerileri konularıyla ilgili Yazılar, Fotoğraflar, Galeriler

Jartiyer Nasıl Giyilir

Kadınlar için ve tabii ki erkekler için de en özel olan ürünlerin başında kuşkusuz iç giyim ürünleri gelmektedir, iç giyim ürünlerinin arasında ise jartiyer ilk akla gelen ürünlerdendir. Fakat jartiyer ile alakalı bilgilerimiz oldukça kısıtlı, bu yüzden bu yazımızda jartiyer nasıl giyilir sorusunun cevabını öğreneceğiniz.

Jartiyer Nasıl Giyilir

Jartiyer Nasıl Giyilir

Herşeyden önce bilinmesi gereken çorap seçiminin önemidir. Çünkü jartiyerler normal hava geçirmeyen külotlu çoraplar ile birlikte kullanılamazlar. Jartiyer ile beraber kullanılması uygun olan jartiyer çorapları ile beraber iç giyim kombinlerinin tamamlanması gerekmektedir. Bunun yanında jartiyer giymek neredeyse hiç tercih edilmeyen bir durum olarak bilinir, ancak sanılanın aksine jartiyer giyen ve kullanan bir çok kadın vardır, bunun yanında yine jartiyer kullanımı rahatsız bir durum olarak lanse edilir, ancak jartiyerler hem sağlık hem rahatlık açısından diğer iç giyim ürünlerinin özellikle külotlu çorapların bir adım önünde ürünlerdir. Bir kaç pratik noktaya dikkatinizi vererek son derece rahat ve sağlıklı olarak bu ürünü kullanabilir ve tabularınızı yıkabilirsiniz.

Jartiyer Nasıl Giyilir sorusunun cevabı çok basittir

Jartiyer nasıl giyilir sorusu için dikkat etmeniz gereken ilk şey külotları her zaman jartiyer üzerine giyilmesi gerektiğidir. Bu tavsiyenin temel nedeni ise eğer külot jartiyerden önce giyilirse, külodun çıkartılması gereken durumlarda ilk önce jartiyeri ardından külodu çıkarılması gerekeceği içindir. Bunun yanında jartiyer dar giysiler ile özellikle kalem giysi ile kullanılmamalıdır, eğer dar giysilerin içine jartiyer giyilirse stripelar ve klipsiler dışarıdan bakıldığında çok net bir şekilde fark edilebilir ve bu durum çok rahatsız edici olabilir.

Jartiyer Nasıl Giyilir

Jartiyer Nasıl Giyilir

Bir diğer önemli konu ise stripelardır. Jartiyer nasıl giyilir sorusunun belki de en önemli cevaplarından biri olan stripeları çoraplara tutturmak konusudur. Stripelar genellikle ayarlı ve iki önde iki arkada olmak üzere toplam dört tanedir. Ya jartiyer ayakta giyilmeli veya oturarak giyilmek isteniyorsa eğer stripelar en uzun boyda bırakılarak takılmalıdır. Eğer stripelar ayarlı değilse, oturarak giyilirken sadece ön bölümdeki stripelar jartiyer çorabına takılmalı, ardından ayağa kalkarak arkadaki stripelar çoraba tutturulmalıdır.

Geçmişten bugüne kadar Jartiyerler rahatlık ve seksiliğin sembolüdür.

Ayrıca jartiyer ile alakalı daha detalı bilgi almak isterseniz buradan daha detaylı konulara ulaşabilirsiniz

1 Discussion on “Jartiyer Nasıl Giyilir”

Yorumlar

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır