Burberry Trençkot Modelleri | Moda Blogu | Modarator.com

Moda Hakkında Herşey | Moda Blogu | Modarator.com

Moda, Moda Trendleri, Ünlü Stilleri, Güzellik, Sağlık, Kombinler, Stil Önerileri konularıyla ilgili Yazılar, Fotoğraflar, Galeriler

Burberry Trençkot Modelleri

Burberry Trençkot her zaman olduğu gibi yine bu kışın gözbebeği olacak. Burberry üstün kalitesini şık, rahat ve kullanışlı modeller ile birleştirerek, moda takipçisi bayanların tekrar gönlünü fethedecek.

Burberry Trençkot Modelleri

Toprak ve güneş renkleri çok fazla kullanan Burberry, bir yandan da renkliliğe önem vererek yine modaya yön veriyor. En çok kullanılan renkler arasında Krem, Zeytin Yeşili, Zeytin Kahvesi, Pembe, Hardal Sarısı, Koyu Yeşil, Mor, Mürdüm gibi iddialı renklerin hakim olduğu Burberry Trençkotlar ayrıca Siyah ve Beyaz olarak klasikleşen renkleri ve Leopar ve Timsah derisi desenleri ve eşsiz tasarımlarıyla tekrar karşımıza çıkıyor.

Birbirinden şık Burberry trençkotlar bu sezon yine kadınların sürekli giyilecekler listesinin arasında yer alacak.

Kış sezonu için hazırlanan yeni Burberry Trençkot modellerini incelediğimizde klasikleşen trençkotların yanında biraz daha spor modelleri ve desenli trençkotları görmek mümkün. Küçük deri detaylı modellerle, yakası ve kolları klasikleşen burberry desenlerinin kullanıldığı modeller de oldukça güzel gözüküyor. Şeffaf ve su geçirmez bir kumaşla kaplanan burberrry yağmurluk görevi de görebilecek olan modeller de favorilerden olacaklar.

Burberry Hakkında

Thomas Burberry ilk mağazasını 1891 yılında açarak dünyanın en büyük moda markalarından birinin temelini atmış oldu. Neredeyse “Trençkot” kelimesinin anlamı olacak kadar başarılı olan marka her sezon getirdiği yenilikler ve yeni modellerle marka bilinirliğini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Yorumlar

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır