Altın ve Gümüş Metalik Nike Air Max Modelleri

Moda Hakkında Herşey | Moda Blogu | Modarator.com

Moda, Moda Trendleri, Ünlü Stilleri, Güzellik, Sağlık, Kombinler, Stil Önerileri konularıyla ilgili Yazılar, Fotoğraflar, Galeriler

Altın ve Gümüş Metalik Nike Air Max Modelleri

Nike Air Max bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Daha önce Nike Air Max Tarihçesi ve 2015 Nike Air Max Modelleri ile ilgili yazılar yazmıştık, şimdi ise Metalik Altın ve Metalik Gümüş renkleri ile Nike yine gönülleri tekrar fethetti.

Metalik Nike Air Max Modelleri

Metalik Altın veya Metalik Gümüş rengi her zaman zengin gösterir, ancak dikkatli kullanılması gerekmektedir. İnsanı vezir de edebilir, fazla veya orantısız kullanılırsa rezil de. Metalik renkli ayakkabı veya aksesuar tercih edildiğinde diğer kombin parçalarını daha sade modellerden seçmek gerekir. Bunun yanında metalik renkleri bir arada kombinlememek gerekiyor, eğer kombinlenirse ucuz ve basit bir görünüm elde edilir. Altın veya gümüş olsun hiçbir metalik renk beraber kullanılmamalı.

Nike Air Max koşu ayakkabısı olmasına rağmen günlük kombinlerin bir parçası oldu. Hem spor yaparken hem de günlük kombinlerde kullandığımız Air Max evden çıkarken ilk akla gelen ayakkabı oluyor.

Siz de altın ve gümüş metalik renklere sahip nike air max modelleri ile gösterişli kombinler oluşturabilirsiniz

 

Yorumlar

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır